7. Sims 3 Zostań gwiazdą!

(c) Lusiaa
Hejka! Miałam częściej pisać i nie pisałam. Zresztą jak zawsze coś planuję to często nie wychodzi. Oj, ale chciałam sobie pograć w Sims 3 Zostań gwiazdą. Wczoraj z przyjaciółką i jej hmmm....prawie chłopakiem  poszliśmy łazić po Kauflandzie ;p Jeju jaka wiocha z tego wyszła aż szkoda gadać. Spotkałam dawną przyjaciółkę, ale nie było już o czym gadać. Dobra przechodzę do notki bo tego pewnie i tak nikt nie czyta.

The Sims 3 Zostań Gwiazdą


Moja simka (Odpowiednik rodziny Love z Sims 2) czyta gazetę na nowej ławce do ogrodu. Jest jeszcze parę wzorów chyba.


Nowe auto dochodzące w dodatku. Mi się nie bardzo podoba, ale się nie znam na samochodach...Śpiewanie karaoke. Hahahah normalnie simy piosenkarze śpiewają ładnie a w karaoke tak strasznie :D Zdziwiłam się, że można z drugą osobą śpiewać nawet jak się jej nie zna bo spotkałam się z karaoke w Sims 2, ale zawsze mi simy odmawiały śpiewania razem.


Gra w minigolfa. Zajmuje mało miejsca. Można przy tym pobijać rekordy i dostawać odznaki na Simową Stronę. No i zabawa się też podnosi :)


Zabawa na mechanicznym byku. Hahahahah jaka poza xD I na dodatek jeszcze wtedy simka nie spadla. Jak dla mnie jest to jeden z najlepszych obiektów rozrywkowych dochodzących w dodatku.


u simka gra rozweselający telegram. Ogólnie są nawet dobre, ponieważ dzięki nim szybko się podnosi  poziom śpiewania, ale jak cały dzień dostaję strasznie dużo zleceń na te telegramy to myślę, ze mnie coś trafi zaraz!


I obiekt, na który czekałam! Kula z Sims 2 (elektrowstrząs) powraca do Sims 3! Nie pamiętam jednak jak sie tutaj nazywa, ale działa na tej samej zasadzie, czyli trzy tempa prędkości : wolny, średni, szybki.


Wielgaśny telewizor! Jak ja go zobaczyłam to się tak cieszyłam jak małe dziecko xD zobaczcie jaki on jest wielki w porównaniu do stolika. Normalnie kino można zrobić.Śpiewanie za napiwki jest fajne. Na drugim zdjęciu robię konkurencję simce biorącej udział w simowym festiwalu. Haahaah i wszyscy oglądali mnie zamiast jej ;p


Magiczka poprosiła moją simkę do wzięcia udziału jako asystentka. Niestety mina sima mowi za siebie. Magik wbił w moją kochaną Jennifer miecz!!!A tak Jennifer ogląda festiwal. Na drugiej focie simka rzuca tortem na scenę. Tortu nie widać, ale taką interakcję robiła.Cmentarz w Starling Shores wywarł na nmie ogromne wrażenie! A popatrzcie na zbliżenie mauzoleum na drugim zdjęciu! Śliczne! Aż od razu panuje milsza atmosfera nawet przy obecności grobów.


Prześliczny pomnik ogrodowy! Według mnie z ciuchami i obiektami się postarali!


Spodobała mi się tez bardzo nowa toaletka. Właściwie do gry doszły dwie nowe, ale ta jest taka bardziej dla gwiazdy. Ta, której zdjęcia nie mam jest taka jakby bardziej do pałacu.


W grze dochodzi nawet nowy model jacuzzi. Jest fajny jak dla mnie. Chociaż sprawia wrażenie takiej wanny ze starożytności xD Taa mam 3 z histy, więc się nie dziwcie :)


a tutaj simka rozmawia przez telefon. niby nic niezwykłego gdyby nie robiła tego w nowym stroju kąpielowym. Jest ładny, ale trzeba zmienić samemu kolory bo te są takie...no sprawiają wrażenie wyblakłych xD

No i tak doszliśmy do końca notki. Dalam wam swoje prawdziwe konto na nk, ale na fejsie już nie dam xD Tylko się ne śmiać jak zobaczycie tą morde. W następnej notce dam kolejne losy rodziny Love, ale w Sims 2 , ponieważ wersja "trójkowa" została stworzona tylko do zaprezentowania gry. pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz